Üniversite haberleri bana gelmemektedir. Gruplara nasıl üye olabilirim?

Last Updated 5 months ago

  • Öğrenci hesabı oluşturulurken dinamik yapılandırma ile otomatik mail gurupları oluşturulur. Eğer Kurumsal e-postanıza bağlanıyor ve YTÜ haberleri size geliyorsa yapılandırmada sorun bulunmamaktadır. *** YTÜ haberler size gelmiyorsa teknikdestek.yildiz.edu.tr adresinden “ E-posta /Öğrenci ” konu başlığı ile destek talebi oluşturabilirsiniz.
  • Kişisel guruplar ve sistem haberleşmeleri (OBS vb) ; bu sistemlerden E-posta almanız için sistemlerde tanımlı olmanız gerekmektedir. İlgili sistem veya gurup yöneticileri ile irtibat kurarak tanımlı olup olmadığınızı incelemenizi öneririz.

*** OBS  sisteminde  Kurumsal E-posta adresinizin tanımlı olup olmadığını inceleyiniz eğer kurumsal eposta adresiniz tanımlı değilse OBS birimi ile irtibata geçiniz. 

*** Kurumsal E-posta hesabınız da "ileti seçeneğiniz" işaretli ise posta alma işleminiz etkilenir ⚙ Ayarlar > Posta > İletme - E-postamı şu adrese ilet kısmında bulunan eposta adresini kontrol ediniz ve siliniz. İletmeyi etkinleştir seçeneğini kapatınız.


Help Topics
  • E-Posta / Student E-Mail

Please Wait!

Please wait... it will take a second!