Open a New Ticket

Please fill in the form below to open a new ticket.

İletişim Bilgileri

DİKKAT: Destek bildirimi açmadan önce, sizin için hazırladığımız sık sorulan sorular'ı kontrol etmenizi rica ederiz. Böylece çok daha kısa süreler içinde sorununuzun çözümünü sık sorulan sorularda bulabilirsiniz.

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formda yer alan bilgileri doğru ve eksiksiz yazınız.

Üniversitemiz kurumsal e-posta adresleriniz ile başvuru yapılmalıdır (*@...yildiz.edu.tr). Kurumsal E-posta adresinizi bilmiyorsanız veya erişemiyorsanız şahsi mail adreslerinizi belirtebilirsiniz, bu durumda Talep Detayları altında yer alan alanda Dosyaları sürükle ya da seç kısmından personel veya öğrenci kimliğinizin fotoğrafını yükleyerek talep oluşturmanız gerekmektedir.


Lisansustu.yildiz.edu.tr Sorunları Hakkında

Lisansustu.yildiz.edu.tr sistemi ile alakalı tüm sorularınız ve sorunlarınızı Lisansüstü sistemi üzerinden Enstitünüze bildirmeniz gerekmektedir. Bu işlem ile sorun ve sorularınız daha hızlı bir çözüm bulacaktır.

Fen Bilimleri Enstitüsüne soru ve sorun bildirmek için aşağıdaki linke tıklayınız:
https://lisansustu.yildiz.edu.tr/fbe?IsMesajGonder=True
Sosyal Bilimleri Enstitüsüne soru ve sorun bildirmek için aşağıdaki linke tıklayınız:
https://lisansustu.yildiz.edu.tr/sbe?IsMesajGonder=True


Online.yildiz.edu.tr Giriş Sorunları Hakkında

Giriş bilgilerini hatırlamayanlar; http://mail.yildiz.edu.tr adresi üzerinden mail adresinizi (std.yildiz.edu.tr uzantılı) yazdıktan sonra şifremi unuttum ya da forgot my password seçeneğini kullanarak telefon numaranız ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Eğer mail hesabınız hiç oluşturulmadıysa ve bilgiler iletilmediyse Öğrenci E-posta Sorunları kategorisinde talep kaydı oluşturabilirsiniz.

NOT: Değiştirmiş olduğunuz şifreniz ile e-posta sistemine ve online eğitim sistemine giriş yapabilirsiniz. Eğer online eğitim sistemine giriş probleminiz olursa lütfen uzem@yildiz.edu.tr adresi ile iletişime geçiniz.


OBS (USIS) Sorunları Hakkında

Yeni Öğrenci Bilgi Sistemi uygulamamıza yönelik süreçler artık Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı birimimiz bünyesinde yürütülmektedir. Bu bağlamda, OBS (USIS) talepleriniz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı teknik destek sürecine doğrudan dahil olan bir durum değildir. İlgili hususlar açısından belirtilen birimimize obs@yildiz.edu.tr ve ogidb@yildiz.edu.tr e-posta adresleri vasıtasıyla erişebilirsiniz.   Enter the text shown on the image.Please Wait!

Please wait... it will take a second!