Frequently Asked Question

Online.yildiz.edu.tr Hakkında

Last Updated 3 months ago

Online.yildiz.edu.tr İçin Bilgilendirmeler

NOT: Online eğitim sistemine @std.yildiz.edu.tr uzantılı e-postanız ve şifresiyle giriş yapabileceksiniz.

NOT: E-postanıza giriş yapabiliyor ve şifrelerinizi biliyorsanız. Online giriş veya diğer sorunlarınızı Uzaktan Eğitim Birimi http://www.uzem.yildiz.edu.tr/ veya uzem@yildiz.edu.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

NOT: E-posta Şifrenizi unuttunuz, adresinize ait bilgi bilmiyor veya kendiniz sıfırlayamıyorsanız

1- (şifremi unuttum seçeneğinden) giriş yaparak sıfırlama için kayıtlı olan e-posta ve Gsm numarasıyla şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Yeni oluşturduğunuz şifrenizle online.yildiz.edu.tr adresine giriş yapabilirsiniz.

2- Şifre sıfırlamadan bir sonuç alamazsanız https://teknikdestek.yildiz.edu.tr/ web sayfasından "öğrenci posta sorunlarına şifre sıfırlama talebi açınız. Talebinizde Öğrenci kimliğinizi yoksa TC kimliğinizin ön yüzünü ekleyip “Ad soyad/Okul öğrenci - sicil numaranız" yazarak talep oluşturabilirsiniz. *** sıfırlama talebinde ; gmail, hotmail vs farklı bir posta ile başvurunuz .

-------

Uygulama Şifresi Hakkında Bilgilendirme

Uygulama giriş bilgileri yeni öğrencilerin e-posta hesabına gönderilmiştir. Eski öğrenciler usis -gsis bilgileri ile giriş yapabilirler. “distro.cc.yildiz.edu.tr” adresinden şifrenizin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

NOT: Uygulama şifreleriniz, OBS ve Eposta giriş bilgilerinizle aynı değildir.

NOT: Uygulama şifrenizle “Gsis (sadece lisansüstü) , kablosuz , distro-program” servisini kullanabilirsiniz.

Please Wait!

Please wait... it will take a second!