Frequently Asked Question

ad.soyad@ eposta adresine geçiş nasıl yapılır?

Last Updated 4 months ago


Tüm öğrencilerimizin dikkatine,

öğrencilerimize verdiğimiz @std.yildiz.edu.tr  E-posta hesabının ad.soyad@std.yildiz.edu.tr formatında kullanımına 21 Şubat 2022 yılından itibaren başlatılmıştır.


***AÇIKLAMA: www.bilgi.yildiz.edu.tr  adresinden ad.soyad@ e-posta adresinizi öğrenebilirsiniz.

*** Ad.soyad@  formatıyla ilgili  gerekli bilgilendirmeleri buradan ulaşabilirsiniz.

*** Epostanızda sadece kullanıcı adınız ve girişiniz değişecektir. Eski e-postalarınızla kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. eski öğrenci kullanıcı adınız (l1125000@ f1125400@ .. vs) ile başlayan e-posta adreslerinize gelen postalar ad.soyad@ adresinize gelmeye devam edecektir.

*** online.yildiz.edu.tr  için E-posta hesabınıza girmenize rağmen giriş yapamıyorsanız  online sorunları için UZEM (Uzaktan Eğitim Birimi) ile irtibat kurmanız öneririz. uzem@yildiz.edu.tr 

*** Şifreler de herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Eğer e-posta şifrenizi bilmiyorsanız http://mail.yildiz.edu.tr adresi üzerinden "ad.soyad@"  mail adresinizi ("std.yildiz.edu.tr" uzantılı) yazdıktan sonra şifremi unuttum ya da “forgot my password” seçeneğini kullanarak veya https://passwordreset.microsoftonline.com linkinden güvenlik için bıraktığınız telefon numarası veya kişisel e-postanız ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

*** MEZUNİYETTEN SONRA 2 YILI GEÇMİŞ E-POSTA HESAPLARI, "@std.yildiz.edu.tr adreslerine" bilgilendirme yapılarak kapatılmıştır. Bu postlara ait bilgiler 1 (Bir) ay yedeklenmiş ve destek verilmiştir.

*** Konuyla ilgili soru şikayet ve önerilerinizi www.teknikdestek.yildiz.edu.tr web adresinden "Öğrenci E-Posta" konulu başlıkla iletebilirsiniz.

Please Wait!

Please wait... it will take a second!